
Анод магнієвий OASIS Ø25мм / L=230мм / різьба M5*10мм ("гладкий" без швів) для бойлерів ARISTON
281 ₴
- В наявності
- Код: 2679
Відмінний якісний магнієвий анод ("гладка поверхня без швів") для бойлерів ARISTON ― діаметр анода Ø25мм, довжина анода L=230мм, на різьбі М5*10мм.
Дані магнієві аноди виготовляються за всіма стандартами з сплаву AZ31 або AZ63 на величезному найпотужнішому заводі Китаю, який спеціалізується на виготовленні найрізноманітнішої продукції з МАГНІЮ та МАГНІЄВИХ сплавів.
Виробництво – OASIS (Туреччина ). Відмінна якість !!!
Магниевые аноды для бойлера отличаются размерами и диаметром резьбы. Применяются для защиты бака водонагревателя от коррозии. Устанавливаются в специальное резьбовое крепление на фланце ТЭНа. Магний первым вступает в реакцию с водой, при этом атомы железа остаются нетронутыми. Так же благодаря аноду образуется не твердая, а мягкая накипь, которую легче удалить. Чем больше анод, тем дольше он прослужит. Срок службы анода зависит от качества воды и интенсивности использования водонагревателя. Анод необходимо проверять и заменять по мере его износа. Якщо на аноді присутні глибокі вибоїни, а так само пухкий метал і він осипається, то анод необхідно замінити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oasis |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип комплектуючого | Анод |
| Матеріал | Магнієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Діаметр різьблення | М5 |
| Діаметр корпусу | 25 мм |
| Довжина корпусу | 230 мм |
| Довжина різьби | 10 мм |
- Ціна: 281 ₴



