
Тен неіржавка KAWAI для біметалевого, алюмінієвого радіатора 1000W/Lдовжина=380 мм/на різі 1" (32 мм)
528 ₴
- В наявності
- Код: 2391
Якісний батарейний тен KAWAI (з якісної неіржавкої сталі) потужністю 1000W на латунній різі 1" (трубний один дюйм або 32 мм) використовується в алюмінієвих і біметалевих радіаторах, батареях, де є внутрішня різь 1" (трубний один дюйм або 32 мм).
Напруга — 220V.
Є радіаторні тени як з ПРАВОЙ, так і з ЛЕВОЇ різі (замовляйте під час замовлення).
Довжина ТЕНа (з різзю) = 380 мм
УВАГА!!! У наявності також є дані тени в комплекті з терморегуляторами механічними, цифровими, з готовим рішенням (терморегулятор, ковпак, дріт, лампочка)! Уточнюйте комплектність у менеджера, що цікавить вас, або дивіться на нашому сайті у відповідних категоріях!
Производство тэна ― KAWAI (Гонконг). Чудова суперпреміум'якість!!
Це найкращі за якістю радіаторні тэны для алюмінієвих, біметалевих радіаторів на ринку України!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAWAI |
| Країна виробник | Гонконг |
| Вхідний діаметр | 1" |
| Вихідний діаметр | 1" |
| Діаметр різьблення | 1"Н |
| Довжина | 380 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 1 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
- Ціна: 528 ₴



