
Тен нержавійка KAWAI для біметалевого, алюмінієвого радіатору 700W / Lдлина=340мм / на різьбі 1" (32мм)
496 ₴
- В наявності
- Код: 2390
Якісний батарейний тен KAWAI (з якісної нержавіючої сталі) потужністю 700W на латунною різьбою 1" (трубний один дюйм або 32мм) використовується в алюмінієвих і біметалічних радіаторах, батареях, де є внутрішня різьба 1" (трубний один дюйм або 32мм).
Напруга - 220V.
В наявності є радіаторні тени як з ПРАВОГО, так і з ЛІВОЇ різьбами (уточнюйте при замовленні).
Довжина Тена (з різьбленням) = 340 мм
УВАГА!!! В наявності також є дані тени в комплекті з терморегуляторами механічними, цифровими, з готовим рішенням(терморегулятор, ковпак, провід, лампочка)! Уточнюйте детальну комплектність у менеджера, або дивіться на нашому сайті у відповідних категоріях!
Виробництво тена ― KAWAI (Гонконг). Відмінне супер преміум якість!!!
Це кращі за якістю радіаторні тени для алюмінієвих, біметалічних радіаторів на ринку України !!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAWAI |
| Країна виробник | Гонконг |
| Вхідний діаметр | 1" |
| Вихідний діаметр | 1" |
| Діаметр різьблення | 1"Н |
| Довжина | 340 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 0.7 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
- Ціна: 496 ₴



