
Анод магнієвий OASIS Ø25мм / L=400мм / різьблення M8*30мм(з влите ШАЙБОЮ) / "гладкий" для бойлерів Galmet, Tesy
413 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2286
Відмінний якісний магнієвий анод (гладка поверхня без швів) для бойлерів Tesy, Electrolux, Fagor ― діаметр анода Ø25мм, довжина анода L=400мм, на різьбі М8 з влите на неї круглою металевою ШАЙБОЮ (довжина різьби 30мм). Анод комплектується круглим гумовим ущільнювачем з отвором Ø8мм.
Дані магнієві аноди виготовляються за всіма стандартами з сплаву AZ31 або AZ63 на величезному найпотужнішому заводі Китаю, який спеціалізується на виготовленні найрізноманітнішої продукції з МАГНІЮ та МАГНІЄВИХ сплавів.
Виробництво – OASIS (Туреччина). Відмінна якість !!!
В наявності -> різні магнієві аноди трьох виробників ― > 1) Україна, 2) Італія (оригінал), 3) OASIS (Туреччина).
Магниевые аноды для бойлера отличаются размерами и диаметром резьбы. Применяются для защиты бака водонагревателя от коррозии. Устанавливаются в специальное резьбовое крепление на фланце ТЭНа. Магний первым вступает в реакцию с водой, при этом атомы железа остаются нетронутыми. Так же благодаря аноду образуется не твердая, а мягкая накипь, которую легче удалить. Чем больше анод, тем дольше он прослужит. Срок службы анода зависит от качества воды и интенсивности использования водонагревателя. Анод необходимо проверять и заменять по мере его износа. Якщо на аноді присутні глибокі вибоїни, а так само пухкий метал і він осипається, то анод необхідно замінити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oasis |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип комплектуючого | Анод |
| Матеріал | Магнієвий сплав |
| Діаметр різьблення | М8 |
| Діаметр корпусу | 25 мм |
| Довжина корпусу | 400 мм |
| Довжина різьби | 30 мм |
- Ціна: 413 ₴





